MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14278274
nr 1427 8274
Byrå
Med stenskiva, intarsia. Bredd: 85 cm. Djup: 47 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:22:57
500 kr
600 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr